Zvijezda proizvode biraj i u novom autu uživaj

Kupnjom Zvijezda proizvoda sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite Peugeot 408 Allure ili druge vrijedne nagrade

Za sudjelovanje u nagradnoj igri potrebno je na bilo kojoj našoj prodavaonici i/ili webshopu u razdoblju od 3. do 30.10.2024. kupiti bilo koja dva proizvoda Zvijezda, Margo, Omegol ili Planet of Plants.

KAKO SUDJELOVATI U NAGRADNOJ IGRI:

• kupite bilo koja dva proizvoda Zvijezda, Margo, Omegol ili Planet of Plants na istom računu

• prijavite se s brojem računa

Ispunjavanjem obrasca na internetskoj stranici (potrebno je upisati broj računa, ime i prezime, ulicu i kućni broj, poštanski broj i mjesto te broj mobitela ili telefona)

Slanjem SMS poruke sadržaja: ZVIJEZDA, broj računa, ime i prezime, adresa (ulica, kućni broj, mjesto i poštanski broj) na broj 60777.

VRIJEDNE NAGRADE KOJE MOŽETE OSVOJITI:

• 1 x Automobil Peugeot 408 Allure

• 4 x Konzum poklon kartica vrijednosti 200,00 €

• 48 x Konzum poklon kartica vrijednosti 100,00 €

• 120 x Konzum poklon kartica vrijednosti 50,00 €

Svakog tjedna izvlačit će se dobitnici Konzum poklon kartica, a svi sudionici imat će priliku sudjelovati u finalnom izvlačenju 5.11.2024. za automobil Peugeot 408 Allure!

Požurite do naše najbliže prodavaonice i/ili naručite online putem našeg webshopa svoje omiljene Zvijezda proizvode.

Sretno!

Rezultati izvlačenja bit će objavljeni na web stranici.

Pravila nagradne igre pročitajte ovdje.

Cijena slanja SMS-a je 0,32 EUR.

Prethodna novost
S Vukovarskim pivom do Startarsica!!!

Nagradne igre i natječaji

Kupite 20 proizvoda Vukovarskih piva u našim prodavaonicama, sudjelujte u nagradnom natječaju i osvojite Startas tenisice

Sljedeća novost
Snižavamo cijene 2500 proizvoda uz MultiPlusCard

Ostale obavijesti

Najvjernijim kupcima uz korištenje MultiPlusCard kartice omogućavamo trenutno povoljniju kupnju ukupno 2500 proizvoda

Slične novosti

Nagradna igra - Lasta

Kupite bilo koje Lasta proizvode u minimalnom iznosu od 5 eura, sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite vrijedne nagrade

Nagradna igra - Zajedno za vrt iz snova

Do 31. listopada kupite omiljeni Nestle proizvod, sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite vrijedne nagrade